Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Готівочка надасть кредит без зайвих запитань

key.lviv.ua > Готівочка надасть кредит без зайвих запитань

Готівочка дає кредити всім

 

Кожен з кредитоодрежувачів знає, що оформлення банківського кредиту – це завжди довготривало, складно і не дає жодних гарантій на успішне рішення. Звісно, банківські установи строго дотримуються деяких правил, які позитивно аж ніяк не впливають на клієнтів, а лише ускладнюють процес вирішення фінансових питань. Довідки про доходи, перевірка кредитної історії, застава – все це є перешкодою на шляху до отримання кредиту. І, навіть якщо Ви зможете підтвердити платоспроможність, маєте ідеальне кредитне минуле і готові надати заставу, то будете змушені чекати, поки банк перевірить всю необхідну інформацію, зв’яжеться з поручителем і повідомить рішення за Вашою заявку. Але навіщо витрачати так багато часу на всю цю бюрократію, коли можна просто звернутися у мікрокредитну компанію, і одразу ж отримати гроші? Сьогодні моментальними позиками українців виручає Готівочка і без зайвих запитань позичає до 7000 гривень.

 

Клієнти з упевненістю звертаються за кредитами, адже точно знають, що компанія працює оперативно, чесно і прозоро. А для нових клієнтів, які вперше звернулися за позикою, Готівочка підготувала спеціальну пропозицію – це кредит під 0%! Позичайте гроші і користуйтеся безвідсотково. Навіщо йти у банк і переплачувати шалені гроші, якщо компанія надає позику без відсотків? Тим паче, процедура оформлення дозволяє отримати фінанси в режимі 24/7, без надання номера телефону родича, без фото з паспортом або з карткою банку, а також не виходячи з дому. Все це доступно на сайті компанії і користуватися всіма цими послугами можуть громадяни у віці від 18-ти до 70-ти років. Незалежно від того, позикоодержувач навчається, працює або тимчасово залишився без роботи, знаходиться на пенсії – у кредиті відмовлено не буде.

 

Як отримати кредит?

 

Онлайн кредитуванню властиві швидкі і комфортні умови оформлення, що, власне, і запропонувала Готівочка своїм клієнтам. Час оформлення позики – 15 хвилин. Можливість подати заявку і отримати гроші на картку є в будь-якому зручному місці. Одні клієнти оформлять заявки вдома, скориставшись ноутбуком або планшетом, інші з комп’ютера у перервах між роботою, деякі безпосередньо у магазині зі свого смартфону. Способів оформити кредит багато, і Ви можете вибрати будь-який зручний для себе. Умови кредитування клієнти також визначають самі. Нагадуємо, що сума позики складає до 7000 гривень. Період користування грошима – 16 днів (клієнтам надається можливість достроково погасити або пролонгувати позику). Після того, як будуть визначені бажані умови, необхідно буде пройти реєстрацію на сайті і заповнити форму заявки на позику з персональними даними.

 

Готівочка відкрито відповідає на запитання клієнтів

 

У Вас завжди є можливість отримати відповідь на питання, які цікавлять, у спеціальному розділі на сайті або проконсультуватися у фахівців компанії Готівочка за номером телефону 0 800 500 660, а також за електронною адресою zayavka@limefin.com .