Виготовлення і програмування викидних і звичайних ключів

Викидний ключ – це не лише стильно, але й дуже практично.  Такий тип ключа не має відкритої металевої частини, тому він не може поранити вас чи зіпсувати ваш одяг. Крім того, замість об’ємної окремої зв’язки дозволяє поєднати брелок сигналізації з ключем від автомобіля одночасно – тому це ще й дуже компактний варіант. Саме тому сучасні автолюбителі так часто надають перевагу саму йому і користуються послугою перенесення електронної «начинки» ключа у викидний корпус, експлуатація якого набагато комфортніша.

Наша майстерня займається виготовленням та програмуванням викидних та звичайних ключів у Львові будь-якого типу. В нашому асортименті є викидні ключі на будь-який смак, різного відтінку, стилю та з оригінальними декоративними насадками. Якщо для вас ключ від автомобіля – це також і чудовий аксесуар, який має підкреслити статус його власника та стати елементом вашого іміджу, то викидний ключ – це саме те, що вам потрібно.

Наш сервіс не лише перенесе ваш ключ у викидний корпус, але й виконає переустановку чіпа, заміну елементів живлення та нарізку механічної частини за максимально короткий термін. Ми знаємо, як правильно і точно виконати програмування чіп-ключа та прописати його в систему блокування автівки лише за декілька годин. Тому чекати тижнями вам не доведеться.

Ми виготовимо викидний ключ для будь-якої марки автомобіля. Тому не зволікайте, замовляйте ремонт та програмування викидних ключів у нашому сервісі, подбайте про свій комфорт, а заодно й про імідж.