Заміна корпусу в ключах для авто з пультами

Як би бережно ви не ставились для своїх автоключів, з часом експлуатації все має здатність зношуватись та виходити з ладу. На корпусі з’явились мікротріщинки, не натискаються кнопки, або ж автомобіль не реагує на їхнє натискання – ось перші симптоми того, що вам пора звернутись до спеціалістів та скористатись послугою заміни корпусу в ключах для авто.

Сьогодні автомобільні ключі – це багатофункціональний інструмент, який не лише  виконує функцію закриття дверей, але й містить в собі пульт управління сигналізацією, яка захищає вашу машину від крадіжки. Не чекайте поки корпус ваших автоключів розвалиться цілком, і ви не зможете потрапити у власний автомобіль через таку дріб’язкову причину.

Наші спеціалісти здійснюють заміну старого корпусу автомобільних ключів на новий за максимально короткий термін та за дріб’язковими цінами. Адже в більшості випадків вистачить лише перенести жало та електронну плату зі старого корпусу до нового. За бажанням клієнта ми можемо перенести ключ у відкидний корпус, який є набагато практичнішим у експлуатації та зручнішим для власника авто. У нас в наявності лише якісні корпуси з добротних матеріалів, тому ви можете не сумніватись, що вони прослужать вам ще довгі роки.

Новий корпус, це просто пластикова коробочка з кнопками і вартість її невелика. Тому не відкладайте ремонт корпусу на завтра, звертайтесь до нас вже сьогодні і замовляйте послугу заміни корпусу в ключах для авто, щоб надалі насолоджуватись своєю улюбленою автівкою.