Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення ключів для домофонів

key.lviv.ua > Виготовлення ключів для домофонів

domofonСьогодні знайти під’їзд, яким би не був оснащений домофоном, не так легко. Адже така система захисту дозволяє уникнути небажаних візитів посторонніх людей, зменшує ризики пограбувань квартир і забезпечує спокій мешканців будинку. Водночас, ключам від домофону, так само, як і всім іншим, властиво виходити з ладу та губитись.

Якщо загублений чи зламаний ключ позбавив вас можливості потрапити у власний дім – звертайтесь до нас! Наші професійні майстри надають послугу виготовлення ключів для домофонів оперативно, якісно та надійно. Ми виготовимо для вас ключ буд-якого типу: електронний, магнітний, контактний чи безконтактний лише за декілька хвилин. Завдяки сучасному обладнанню європейських виробників, ми з легкістю впораємось з цим завданням.

Зазвичай ключ для домофону має спеціальний програмний код, який вносять в чіп під час його виготовлення. Домофон зчитує цей код і, відповідно, подає команду відчиняти двері. Саме тому під час виготовлення дублікату ми використовуємо спеціальне обладнання, яке вносить код у ваш новий ключ.

Наші фахівці працюють з якісними матеріалами, щоб зроблений нами дублікат був надійним в експлуатації і довгі роки служив вам чи вашим близьким. Ми  виконуємо оптові замовлення для мешканців всього під’їзду на дуже вигідних для вас умовах. Для постійних клієнтів також діють знижки від 10 до 20%.

Замовляйте виготовлення ключів для домофону у нас! Адже саме в нашій майстерні ідеальне поєднання професіоналізму, оптимальних цін та швидкості виконання замовлень!