Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення та ремонт ключів для авто

key.lviv.ua > Виготовлення та ремонт ключів для авто

avtoКожен сучасний автомобіль має бути добре оснащений протиугінною системою, яка цілком і повністю гарантуватиме його безпеку та вбереже від злодійських рук. Саме тому великою популярністю сьогодні користуються ключі до  автомобілів, що мають вмонтовані спеціальні мікросхеми – чіпи, які сприяють непорушності машини в час відсутності власника і, так би мовити, прив’язують саме цей ключ до автомобіля.

Однак яким би надійним ключ не був, від можливості його зламати чи загубити не застрахований жоден водій. Саме тому так важливо мати запасний комплект ключів до авто, який стане в пригоді за такої екстраординарної ситуації. Якщо раніше ключ з чіпом можна було замовити лише в сервісному центрі безпосередньо у виробника автомобіля, то тепер у зв’язку з розвитком сучасних технологій виготовити  його ви можете у нашій майстерні.

Ми надаємо послугу ремонт та виготовлення ключа з чіпом у Львові, як по його зразку, так і за його відсутності – по замку автомобіля.  Маючи в розпорядженні обладнання європейських виробників, наші спеціалісти відремонтують, зроблять і запрограмують чіпом ключ для будь-якої марки автомобіля: BMW, Skoda, Ford, Toyota, Audi, Opel, Fiat тощо. Скориставшись нашими послугами, ви можете не сумніватись – замовлення буде виконано швидко та надійно, водночас, вам не доведеться переплачувати, адже ціни у нас традиційно демократичні.

Виготовлення та ремонт ключів для авто – це дуже складний і тонкий процес, однак ми гарантуємо, звернувшись до нас, ви залишитесь задоволені.