Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення ключів для гаражних і навісних замків

key.lviv.ua > Виготовлення ключів для гаражних і навісних замків

Untitled-1Гараж сьогодні використовують не лише для зберігання автомобіля. Часто він служить майстернею, кладовою, місцем збереження ваших речей чи  продуктових запасів на зиму, а для деяких автолюбителів і майстрів  – їхнім особистим кабінетом.  Проте, як би не використовувався гараж, ключі від нього загубити так само просто, як і від автомобіля чи квартири, і від цього випадку не застрахований ніхто.

Саме тому, якщо комплект ключів від гаража у вас є лише один – дуже розумним рішенням буде зробити його дублікат, звернувшись до професіоналів. Наша компанія надає послугу виготовлення ключів для гаражних і навісних замків у Львові будь-якого рівня складності  швидко і надійно. Ми використовуємо лише сертифіковане, сучасне та перевірене досвідом обладнання виробників зі світовим іменем, тому ви можете не сумніватись, що ключ, зроблений у нас, буде якісним на всі 100%. У нашій майстерні ви можете замовити виготовлення дублікатів гаражних ключів будь-якого типу. Ригельні, односторонні та двосторонні, плоскі, круглі, і навіть нестандартні ключі від саморобних замків – все це входить до нашої компетенції.

Ми виконуємо замовлення у присутності клієнта і за максимально короткий термін, тому вам не доведеться витрачати свій час.  Якщо з роботою над дублікатом ключа виникнуть певні труднощі, не хвилюйтесь – ми замовимо та доставимо його вам. Наші працівники дбають про вашу зручність та оперативність наданих послуг, саме тому наша майстерня – це справжній знак якості.

Загубили ключі від гаража? Звертайтесь до нас, і ми усунемо вашу проблему!