Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення ключів для квартир

key.lviv.ua > Виготовлення ключів для квартир

12Щодня ми по декілька разів закриваємо та відкриваємо двері власного дому, в чому нам допомагають ключі. Але над їхньою важливістю ми задумуємось тільки тоді, коли вони або сильно зношуються і вже не можуть виконувати своєї функції, або ж коли ми випадково губимо їх. Кожному хоча б раз доводилось стикатись з незручностями, коли хтось з членів сім’ї загубив свою зв’язку ключів, а всі інші мають підлаштовуватись під нього – наприклад, залишатись вдома.

Щоб уникнути таких ситуацій, замовте виготовлення дублікату ключів від квартир у Львові саме у нас.  Ви виготовляємо ключі від квартир будь-якого типу та  рівня складності. Маючи в наявності тисячі заготовок, наші професійні майстри без проблем відтворять ключі як вітчизняних, так і світових виробників Mul-T-Lock, Cisa, Mottura, TESA,Kaba, ABUS, Securemme, YARDENI, ATRA, BODA, Ezcurra, Abloy, MAUER, Gerda, Vachette, Kale, Fain, Булат, Апекс тощо. Ми використовуємо лише надсучасне, сертифіковане, перевірене часом і досвідом обладнання і дорогі матеріали, тому ви можете не сумніватись в якості виготовлених нами дублікатів.

Виконуючи роботи у присутності клієнта, в нашій майстерні швидко та якісно відтворять для вас хрестовий, англійський односторонній та двосторонній, рейковий, однобородковий та інші види ключів. І все це за дуже демократичними цінами.  А для постійних клієнтів діє гнучка та вигідна система знижок.

Позбавте себе дискомфорту через загублений або зламаний ключ, замовте відновлення ключів від квартири у нас, і вже через декілька годин користуйтесь новим надійним дублікатом.