Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення ключів для сейфів

key.lviv.ua > Виготовлення ключів для сейфів

123Придбаний  сейф – це чудовий спосіб зберегти гроші, коштовності, цінні речі або документи. Саме тому сьогодні сейфи є як у приватних будинках, так і в офісах, компаніях, державних установах тощо. Але нерідко людина опиняється у пікантній ситуації, коли дістатись до цінностей не можуть не лише грабіжники та лиходії, але й вона сама, адже загубила ключ.

В таких випадках ідеальне вирішення проблеми – це звернутись до професіоналів, які займуться відновленням втраченого ключа з замка. А щоб такого з вами не трапилось – замовте виготовлення дублікату ключів від сейфа у Львові у нашій майстерні. Завдяки сучасному обладнанню європейського виробника, ми можемо виготовити з оригінальних заготовок ключ від сейфу навіть найвищої складності. Всім відомо, що замки для сейфів мають різні ступені секретності. Будьте певні, нам під силу виготовити будь-який ключ. Крім того, ми надаємо кожному клієнту гарантію на виконану роботу, що свідчить про якість та надійність виконаного замовлення.

Наші спеціалісти з багаторічним досвідом роботи відновлять ключі до сейфів таких виробників як Safeguard, Bisley, Diplomat, Wittkopp, Yale, Glory, Topaz, Cawi, Juwel, Bordogna, Torex, Sentry, Eagle safes, Orion, Pakssafe, President, MBG, Format,  а також Hamilton, ISS, Aiko, La Gard, S&G і багато інших марок.

Потрібен новий ключ від сейфу? Звертайтесь до наших спеціалістів, переконайтесь, що таке оперативність у роботі і отримайте ідеальне  співвідношення ціни та якості.