Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Відновлення втрачених ключів в тому числі з чіпами

key.lviv.ua > Відновлення втрачених ключів в тому числі з чіпами

Така неприємна ситуація, як втрата ключів від авто, трапляється дуже часто. Добре, якщо у вас є запасний їхній комплект, яким ви зможете користуватись надалі, однак якщо ви загубили єдиний ключ – доведеться звертатись до професіоналів.

Щоб зекономити витрати на евакуацію автомобіля та заміну всіх замків на нові, звертайтесь до нашої компанії. Наші майстри виконають відновлення втрачених ключів максимально швидко та за помірними цінами, тому ви зекономите і час, і гроші. Виїхавши на місце знаходження вашого автомобіля, ми без ушкоджень відкриємо його, знімемо блокування та виготовимо новий ключ по замку. Вже через декілька годин ви отримаєте цілком новий робочий ключ, і проблема буде усунута.

Значна частина автомобілів сьогодні має ключі з вмонтованими чіпами – малими мікросхемами, які розміщені в пластиковій частині («голові») ключа. Втрата такого типу ключа завдає чимало клопотів власнику автомобіля. Звичайним дублікатом автівку відкрити не вдасться, ключ доведеться адаптувати до машини. Офіційні сервіси в таких прикрих випадках пропонують міняти всіх замки, або ж замовляти новий чіп-ключ, що завдасть вам значних витрат і в часі, і в грошах. Саме тому оптимальним вирішенням цієї проблеми є скористатись послугами нашої компанії. За короткий термін у вашій присутності майстер не тільки виготовить ключ до авто, але й «пропише» його в автомобіль, щоб ви змогли надалі насолоджуватись своїм автомобілем.

Загубили ключ від машини? Замовляйте відновлення чіп-ключів для автомобілів всіх марок у нас і на власному досвіді переконайтесь, що таке поєднання якості та доступних цін.