Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Виготовлення ключів для авто з чіпами до більшості моделей авто після 95-го року

key.lviv.ua > Виготовлення ключів для авто з чіпами до більшості моделей авто після 95-го року

Сучасні автоключі – це високотехнологічні, добре продумані електроні пристрої, які всіма можливими засобами повинні захищати ваш автомобіль від крадіжки та проникнення злодіїв. Тому в пластиковий корпус ключа розробники вмонтували спеціальну мікросхему – чіп,  яка прив’язана до двигуна автомобіля. В чіп-ключ записаний спеціальний код, динамічний (змінний), або статичний (сталий), і якщо мікросхема запрограмована неправильно – авто не заведеться.

Такими протиугінними системами обладнані всі машини, виготовлені після 1995-го року, і виготовити дублікат чіпованого ключа до них не так вже і просто. Однак прогрес в галузі науки та наявність сучасного обладнання дозволили зробити цей процес  можливим. 

Багато автолюбителів надають перевагу замовляти виготовлення ключа для авто з чіпом  в офіційних дилерів, однак це обійдеться вам втридорого і займе набагато більше часу. Натомість наша майстерня пропонує ідентичні послуги оперативно та за помірну вартість.

Ми займаємось виготовленням чіп-ключів для авто більшості моделей, починаючи з 1995-го року, адже маємо в наявності їхні заготовки, на основі яких і виготовляємо чіпований ключ.  Робота займає лише декілька годин, тому вам не потрібно буде чекати чи стояти у чергах.

Наші основні переваги:

–         Досвід виготовлення чіп-ключів для авто різних марок;

–         Якісні послуги спеціалістів високого класу;

–         Використання новітнього обладнання при створенні заготовок для чіп-ключів;

–         Застосування сучасних технологій при виготовленні дублікатів ключів з чіпами.

Потрібен чіп-ключ для авто високої якості та за помірні гроші? Звертайтесь до нас!