Ми відчинені:  Пн‑Пт  09:00‑18:00   Сб  09:00‑16:00
Телефонуйте:  +38(067)67-41-184

Заміна елементів живлення в пультах для авто

key.lviv.ua > Заміна елементів живлення в пультах для авто

На перший погляд здавалось б, що немає нічого простішого, аніж замінити батарейку в пульті для автомобіля. Але насправді це не зовсім так, адже неправильно виконані дії можуть призвести до невтішних наслідків. Справа в тому, що в деяких ключах із дистанційним керуванням центральним замком, наприклад, в ключах-рибках для авто Мерседес, час на заміну батарейки обмежений. І навіть незначне його протермінування призведе до того, що вам доведеться заново синхронізувати ключ з блоком управління сигналізації. Простіше кажучи, ваша автівка втрачає з пам’яті пульт керування замком. А синхронізування автомобіля заново – це ваш додатково витрачений час та гроші.

Тому краще не ризикувати самотужки, а довірити цю справу професіоналам, які виконають її без непотрібних збоїв, швидко та правильно. Тож, якщо вам необхідно замінити батарейку в пульті для автомобіля, зверніться до фахівців нашої майстерні. Їхні знання і досвід забезпечать можливість розібрати дистанційний ключ швидко і не пошкоджуючи його, щоб звичайна заміна батарейки не повернулась для вас зайвими клопотами.

Спеціалісти нашої майстерні здійснюють заміну елементів живлення у:

–      Пультах дистанційного управління

–      Ключах-картках

–      Викидних ключах

–      Пультах сигналізації

–      Смарт-ключах тощо

Довірте заміну батарейки в пультах для авто нашим фахівцям, адже таким чином ви зекономите свій час, гроші та зайві зусилля. З нами ви завжди можете бути впевнені в якості та надійності отриманих послуг, про що свідчить досвід та відгуки наших постійних клієнтів.

Необхідно терміново виготовити ключ?